Wzorem lat poprzednich i naszymi dobrymi doświadczeniami przedstawiamy promocję na możliwość zakupu voucherów pobytowych w Holiday Park&Resort.

Dzięki temu jest możliwość zakupu voucherów na 6-dniowe pobyty (5 nocy) w 6-ciu nadmorskich rodzinnych ośrodkach (Rowy, Pobierowo, Mielno, Ustronie Morskie, Niechorze, Grzybowo) oraz górskim resorcie Holiday Park & Resort Uzdrowisko Cieplice Zdrój z dużym rabatem, aż do 68%.

Na zrealizowanie pobytu z vouchera jest 5 lat (vouchery brązowe i srebrne) lub 3 lata (vouchery złote).

Szczegółowe informacje znajdują się pod poniższym linkiem:

https://oferta.holidaypark.pl/Przemysl-Chemiczny-NSZZ-Solidarnosc

Dodatkowo ważne informacje:

1.      Kody voucherów pobytowych generowane są automatycznie i wysyłane w wersji elektronicznej zaraz po dokonaniu zakupu.

2.      Kalendarz rezerwacyjny dostępny jest aż na 5 lat do przodu, co zapewnia komfort zakładania rezerwacji z dowolnym wyprzedzeniem czasowym.

3.      Pobyt zrealizować można jednorazowo (6 dniowy) lub dwukrotnie w jednym roku kalendarzowym dzieląc kod voucherowy (3 dni i 2 dni).

4.      Vouchery pobytowe są od razu imienne.

5.      Podczas jednej akcji zakupowej, można dokonać zakupu kilka sztuk voucherów jednocześnie, na te same dane osobowe, podając jeden konkretny adres email, nr telefonu oraz imię i nazwisko.

6.      W przypadku chęci zakupu na inne dane osobowe, zakupu należy dokonać od nowa, ponownie wchodząc w link i wpisując nowe dane osobowe (zarówno adres e-mail, numer telefonu oraz imię i nazwisko).

7.      Przy zakupie vouchera, nie trzeba od razu wybierać konkretnego terminu pobytu.

8.      Bilety do ZOO w Borysewie są bezimienne a ich ważność to 3 lata bez ograniczeń terminowych. Zakupić je można jedynie z voucherem pobytowym

Poniższe ceny to koszt za 6 dniowy ( 5 noclegów) pobyt za wszystkie osoby (w apartamentach max 4 osoby, w domkach max 9 osób)!! 

Każdy domek i apartament mają w pełni wyposażone aneksy kuchenne, lokale posiadają telewizory z kanałami tv kablowej, na terenie resortu jest dostęp do bezpłatnego wi-fi. Przy zakupie vouchera, nie trzeba od razu wybierać konkretnego terminu pobytu.